Wij zijn aangesloten bij de NJBB
Aantal bezoekers
Weersverwachting
Schoonebeek
Meer weer in Schoonebeek
vandaag
morgen
Home contact / info open toernooien PCS kalender foto galerij archief petanque links
Onze  Sponsors
Legenda:naar beeldverslag   naar verslag
Hotel restaurant...... Schuurman............. Fietsshop............. Harry Roosken......... Fiets-stunter......... Gelissen.............. Café-snackbar......... d'Aole Kroeg..........
Wat kost het
meerijden?

Aantal bezoekers
Home page
Sportieve bijeenkomst:

Pétanque Club Schoonebeek is een actieve vereniging en heeft ongeveer 50 leden in haar bestand.
Alle leden hebben een sportieve bijeenkomst op:

Dinsdag avond van  19:30 uur - 22:00 uur.

 Donderdagavond van  19:30 uur - 22:00 uur.

Zaterdagmiddag van 13:30 uur -  16:00 uur

Mocht U zich geroepen voelen om eens een balletje te gooien, schroom niet en bezoek ons op bovenstaande tijden.
contact / info
NEDERLANDSE JEU DE BOULES OND  
S Weetjes
Dit is een nieuwe informatie bron van de NJBB waarin scheidsrechters en wedstrijd-leiders worden geïnformeerd over vernieuwingen en aanpassingen op bestaande regels en reglementen. Omdat deze informatie is ook nuttig voor alle leden van de NJBB om te weten wat de wijzigingen inhouden. Ben je ook geïnteresseerd klik hier om verder te lezen.
edstrijdleider
cheidsrechter
     Donderdag 9 juni
          toernooi aanvang 19:00 uur 
     Voor alle Leden.

     toernooi winnaar op Donderdag 12 mei
Bouke Roffel
15 juni mid-week toernooi..........
Ja knikker-toernooi 2016
Top drie van elke groep;
  ROOD:
 1. Anton Carabain / Dick Askes       4 +34        Boel plezier  Assen
 2. Paul meyer /  Jan Krabbendam   4  +22       Prés le But   Groningen
 3. Willemien Pool / Jans Koops       4  +21       PCS Schoonebeek

  BLAUW:

 1. Dirk de Vries / Aggie ten Berge        5  +29     De Blede Boulers
 2. Klaas Niejenhuis / Rikus Zeewuster 4  +22     Boel plezier Assen
 3. Dietmar Zuchel / Norbert Korte       4  +20     Nordhorn

  GROEN:

 1. Janneke de Wit / Hielke de Wit        4  +28      Boel plezier Assen
 2. Jan de Vries / Arend Buurs               4  +24      Emmese Boule  Emmen
 3. Isola Schaefer / Georg Schaefer     4  +12       Nordhorn

Via deze link komt U op de volledige uitslagen lijsten
Foto verslag 2e dag afdelingscompetitie te Schoonebeek
Benieuwd naar de tussen stand van de Afdelings Competitie na 3 speel-rondes?